Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Colossal Türkçe Dublaj Full HD İzle (2016)

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

1.112 views

Colossal Türkçe Dublaj Full HD İzle (2016)

2016 İspanya ve Kanada ortak yapımı olan Colossal izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Suç Zamanı”, “Extraterrestre” ve “Açık Pencereler” filmlerinden tanıdığımız yetenekli İspanyol sinemacı Nacho Vigalondo olmuştur. Aksiyon, gerilim ve bilim kurgu türündeki Colossal adlı film, New York’taki işini ve erkek arkadaşını kaybettikten sonra, doğup büyüdüğü topraklara bir takım keşiflerde bulunmak için hareket eden Gloria adlı genç kızın, yaşadıklarını ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Zev Foreman, Nahikari Ipina, Russell Levine, Domonic Rustam ve Shawn Williamson beşlisinin üstlenmiş olduğu Colossal adlı filmin, müziklerini ise Bear McCreary ele alıp icra etmiştir. Başarılı yönetmen Nacho Vigalondo’nun oyuncu tercihleri şu isimler Anne Hathaway (Gloria), Dan Stevens, Jason Sudeikis, Tim Blake Nelson, Austin Stowell, Rukiya Bernard (Maggie), Agam Darshi (Ash), Hannah Cheramy (Young Gloria), Miho Suzuki (News Reporter), Sarah Surh (Mother) ve Christine Lee (Seoul Waitress) öncelikli olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi