Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Countdown 2016 HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

2.330 views

Countdown 2016 HD İzle

2016 ABD yapımı olan Countdown seyret adlı filmin, yönetmenliğini “Büyük Dalga”, “Maviliklere Doğru”, “Turistas” ve “In The Blood” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı John Stockwell üstlenmiştir. Senaryosu Michael Finch ve Richard Wenk ikilisi tarafından kaleme alınan Countdown, kaçırılıp canlı bombaya dönüştürülen küçük bir çocuğu kurtarmak için hareket eden Ray ve arkadaşlarının, serüvenlerini ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Michael J. Luisi’nin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Claude Foisy ele almıştır. 1 saat 30 dakika süresi olan aksiyon türündeki Countdown adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Nick Nemeth (Ray Fitzpatrick), Gleen Jacobs (Lt. Cronin), Katharine Isabelle (Julia Baker), Alexander Kalugin (Nikolai), Andre Tricoteux (Victor), Andrea Stefancikova (Russian Wife) ve Alan O’Silva (Vladimir Pavel) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle