Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Cristiano Ronaldo: World At His Feet İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.042 views

Cristiano Ronaldo: World At His Feet İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere hala tartışması yapılan başarılı futbolcu Cristiano Ronaldo hakkında çekilen belgesel filmini beğeninize sunmaktayız. 2014 ABD yapımı olan Cristiano Ronaldo: World At His Feet adlı belgesel eserin yönetmenliğini Tara Pirnia üstlenmiştir. Bu ünlü futbolcu hakkındaki tüm teknik bilgileri bir araya getirip senaryo aşamasına getiren isim ise Nick Silverman olmuştur. Cristiano Ronaldo hakkında şu ana kadar çekilen en iyi belgsesel film olma özelliği taşıyan bu eser 54 dakika olup bizlere çok önemli detayları aktarmaktadır. Bu efsane ismin ailesini ve çocukluğunu merak etiyorsan buyrun izleyin derim. IMDb puanı 6,9 olan Cristiano Ronaldo: World At His Feet isimli belgeselin yapımcılık görevini Daron Niemerow ve Tara Pirnia üstlenmiştir. Jabari Steward ise oldukça keyifli müzikleri ile bu esere renk katmıştır. Bu yapımda şu isimler Benedict Cumberbatch, David Beckham, Paul Cann, Raymond Crawford, Vince Hillaire, Janet Aguirre (Ronaldo’s Mother) ve Julian Bane (Ronaldo’s Doctor) konuk olup bu futbolcu hakkında önemli detaylara değinmişlerdir.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle