Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Dağlar Uzaklaştığında Filmi Full İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.409 views

Dağlar Uzaklaştığında Filmi Full İzle
720p

2015 Çin, Japonya ve Fransa ortak yapımı olan Dağlar Uzaklaştığında izle adlı film, dünya prömiyerini 2015 Cannes Film Festivali’nde yapmış ve ayrıca Altın Palmiye Ödülü için yarışmıştır. Aynı yıl birçok etkinlikte yer edinen ve şimdilik 1 değerli ödül ile ayakta duran Mountains May Depart adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Xiaoshan Huijia”, “Xiao Wu”, “Shijie”, “Sanxia Haoren”, “Er Shi Si Cheng Ji” ve “Günahın Dokunuşu” filmlerinden tanıdığımız Çinli sinemacı Zhangke Jia olmuştur. Romantik dram türündeki Shan He Gu Ren adlı eser, çocukken aynı kıza aşık olan Liangzi ve Zhang adlı iki yetişkin adam üzerinden Çin’in yaşadığı toplumsal ve ekonomik olayları ele alıyor. Bu kısa özet faslımızdan sonra şimdi de Dağlar Uzaklaştığında adlı eserin kalan kısımlarına değinelim.

Yapımcılığını Shozo Ichiyama’nın üstlenmiş olduğu Dağlar Uzaklaştığında adlı filmin, müziklerini ise Yoshihiro Hanno ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,6 olan Shan He Gu Ren adlı yapımın süresi ise 2 saat 11 dakikadır. Dünyaca ünlü usta yönetmen Zhangke Jia’nın oyuncu seçimleri şu isimler Tao Zhao (Tao), Yi Zhang (Zhang Jinsheng), Jing Dong Liang (Liangzi), Zijian Dong (Dollar), Sylvia Chang (Mia), Anna Sasson (Travel clerk), Yee Yang (Travel clerk) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle erotik filmler 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri