Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Dar Elbise 2016 Filmi Full İzle

    Genişlet


Yorum yapılmamış

1.902 views

Dar Elbise 2016 Filmi Full İzle

Yakışıklı genç aktör Caner Cindoruk’un başrolünü güzeller güzeli Tuba Büyüküstün ile paylaşmış olduğu Dar Elbise izle adlı filmin, yönetmenliğini “Passeurs De Reves”, “Votka Limon”, “Kilometre Zero”, ve “My Sweet Pepper Land” filmlerinden tanıdığımız Iraklı genç sinemacı Hiner Saleem üstlenmiştir. Senaryosu Veronique Wutrich ve Hiner Saleem ikilisi tarafından ele alınan Dar Elbise, Paris’te tasarladıkları kıyafetleri Diyarbakır’da sergilemek için harekete geçen ve birçok sorunla baş edmek zorunda kalan Lisa ve Helin’in öyküsü ele alınıyor. Bu kısa özetimizden sonra şimdi de Dar Elbise adlı eserin kalan kısımlarına değinelim.

Yapımcılığını Emre Oskay, Sadık Ekinci ve Adnan M. Sapcı üçlüsünün üstlendiği Dar Elbise adlı filme, yaklaşık 1.5 milyon €uro harcanmıştır. 2016 Türkiye yapımı dram türündeki eserin, dokunaklı müziklerini ise Uğur Ateş ele alıp icra etmiştir. Dünyaca ünlü Iraklı yönetmen Hiner Saleem’in oyuncu seçimleri şu isimler Tuba Büyüküstün (Helin), Caner Cindoruk (AKO), Canan Ergüder (Venüs), Hazar Ergüçlü (GULE), İnanç Konukçu (Nazmi) ve Weronique Wutrich (Lisa) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle