Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Darkweb 2016 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

572 views

Darkweb 2016 İzle

ABD yapımı olan Darkweb 2016 izle adlı filmin, yönetmenliğini Amerikalı genç sinemacı Bruno Vaussenat üstlenmiştir. Senaryosu Jean-Christophe Herve, Cedric Perrin, Gilles Thompson ve Bruno Vaussenat dörtlüsü tarafından kaleme alınan Darkweb, yeraltı dünyasının karanlık tipleri tarafından kaçırılıp internet üzerinden canlı yayınla birçok insana pazarlanan bir grup genç kadının, hayatta kalmak için yapmış olduğu çetin mücadele ele alınıyor. Bütçesi 1 milyon dolar olan Darkweb adlı filmin, yapımcılık görevini Emmanuel Fayer, Gilles Thompson ve Antonio Velasco üçlüsü üstlenmiş, müziklerini ise Krisha Levy ele alıp icra etmiştir. 1 saat 29 dakika süresi olan aksiyon ve gerilim türündeki Darkweb adlı filmde, şu isimler Petra Silander (Ilona), Olivier Gruner (Stanislas), Kendra Waldman (Marina), Hind Attassi (The Sniper), Guillaume Delbart (Video Technician), Tony Harrisson (Alexandre) ve Danny Glover rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle