Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Darren Aronofsky 2017 Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

380 views

Darren Aronofsky 2017 Filmi İzle

Dünyaca ünlü oskarlı İspanyol usta aktör Javier Bardem’in başrolünü Amerikalı genç yıldız Jennifer Lawrence ile paylaşmış olduğu Darren Aronofsky Project adlı filmin, yönetmenliğini ve senaristliğini “Pi”, “Bir Rüya İçin Ağıt”, “Kaynak”, “Şampiyon”, “Siyah Kuğu” ve “Nuh: Büyük Tufan” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı usta sinemacı Darren Aronofsky üstlenmiştir. 2017 ABD yapımı olan dram türündeki Untitled Darren Aronofsky Project adlı film, evlerine gelen davetsiz misafirlerden ötürü ilişkilerini tekrardan gözden geçirmeye çalışan mutlu bir çiftin, yaşadığı trajediyi ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Darren Aronofsky, Scott Franklin ve Ari Hendel üçlüsünün üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Clint Monsell ele alıp icra etmiştir. Usta yönetmen Darren Aronofsky’nin oyuncu tercihleri şu isimler Javier Bardem, Jennifer Lawrence, Michelle Pfeiffer, Domhnall Gleeson, Ed Harris ve Brian Gleeson öncelikli olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle