Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Dava – A Civil Action Full HD İzle (1998)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

392 views

Dava – A Civil Action Full HD İzle (1998)
720p

Oyuncu kadrosunda birçok usta ismin yer aldığı 5 ödüllü Dava izle adlı film, 1979 yılında ABD”de, bir fabrikanın zehirli atıklarının bölgedeki nehre karışması sonucu; bundan ciddi şekilde zarar gören ailelerin, fabrika sahiplerine karşı yürüttükleri hukuksal mücadeleyi konu edinmektedir.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle