Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Derin Karanlık – Deep In The Darkness İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.107 views

Derin Karanlık – Deep In The Darkness İzle

Bu sefer de sizlere vasat olmasa da orta ayar bir korku filmi sunacağız. 2014 ABD yapımı olan bu eserimizin adı Derin Karanlık’tır. Korku ve gerilim türünde olan Deep In The Darkness adlı filmin yönetmen koltuğuna Colin Theys oturmaktadır. Michael Laimo’nun aynı adlı romanında uyarlanan bu eseri senaryo aşamasına John Dolan getirip bizlere iyilik yapmıştır. 1 saat 40 dakika süresi olan Deep In The Darkness adlı filmin konusu şöyle gelişmektedir. New York’un kaotik ortamından ve hengamasinden bıkan Dr. Michael Cayle ailesini alıp sessiz bir kasaya yerleşir. İlk günlerini toz pembe bir şekilde geçiren bu aile daha sonra evlerinin arkasındaki ormanda bir hareketlilik olduğunu fark eder.

Bu hareketli ve karanlık ormanda bağzı yaratıkların farkına varan bu ailemiz durumu kasaba halkına bildirecek ve olaylar seri bir şekilde başlayacak. Bu kısa özet faslından sonra şimdi de kalan kısımlara değinelim. IMDb puanı 4,9 olan bu eserin yapımcılık görevini Andrew Gernhard ve Zach O’Brien üstlenmiştir. Bu korkunç filmin müziklerini ise Matthew Llewellyn bestelemiştir. Genç yönetmen kardeşimizin oyuncu tercihleri şu isimler Dean Stockwell (Phil Deighton), Sean Patrick Thomas (Dr. Michael Cayle), Kristen Bush (Cristine Cayle), Blanche Baker (Zellis), Dina Cataldi (Joanna Harper) ve Anthony Del Negro (Tyler Deighton) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle