Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Desde Alla – Uzaktan 2015 Filmi İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.532 views

Desde Alla – Uzaktan 2015 Filmi İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, dünya prömiyerini 2015 Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapan ve bu etkinlikten Altın Aslan Ödülü ile ayrılan Desde Alla izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2015 Meksika ve Venezuela ortak yapımı olan Desde Alla adlı eserin, yönetmenliğini Venezuelalı sinemacı Lorenzo Vigas üstlenmiştir. Senaryosu da aynı isim tarafından kaleme alınan Desde Alla, Guillermo Arriaga’nın yazmış olduğu kısa bir hikayeden uyarlanıp, bizlere servis edilmiştir. 1 saat 33 dakika süresi olan dram türündeki Desde Alla, hemcinslerine ilgi duyan bir iş adamının hazin yaşam öyküsünü konu edinmektedir. Neyse konuyla daha fazla haşır neşir olmadan şimdi de Uzaktan adlı filmin diğer detaylarına değinelim.

Yapımcılık görevini Rodolfo Cova, Guillermo Arriaga, Michel Franco ve Lorenzo Vigas’ın üstlenmiş olduğu Uzaktan adlı eserin IMDb puanı ise 6,4’dür. Başarılı yönetmen Lorenzo Vigas’ın ilk uzun metrajlı sinema filminde şu isimler Alfredo Castro (Armando), Luis Silva (Elder), Jerico Montilla (Amelia), Catherina Cardozo (Maria), Jorge Luis Bosque (Fernando), Greymer Acosta (Palma) ve Auffer Camacho (Mermelada) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle