Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.170 views

Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri İzle

Ülkemizde vizyona 27 Kasım 2015’te girmesi beklenen Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten ve ayrıca başrolde oynayan isim Müjdat Gezen olmuştur.

Komedi türündeki yapım, son dönem ülkemizde yaşanan bir takım olayları Adolf Hitler üzerinden bazı kişilere göndermeler yapmaktadır. Neyse konuyu daha fazla kurcalamadan şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Özen Film’in üstlenmiş olduğu Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri adlı filmde, şu isimler Şevket Çoruh, Ahmet Saraçoğlu, Müjdat Gezen, Barış Hayta, Ercan Bostancıoğlu, Ferdi Merter, Günay Karacaoğlu, İlhan Daner, İlker Ayrık, Aysun Engin ve Mustafa Alabora yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle