Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Diri Gömülenler – Ace In The Hole – Büyük Karnaval 1951 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

654 views

Diri Gömülenler – Ace In The Hole – Büyük Karnaval 1951 İzle

Dünya prömiyerini 1951 Venedik Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Diri Gömülenler hd izle adlı filmin, yönetmenliğini “Mauvaise Graine”, “The Major And The Minor”, “Five Graves To Cairo”, “Çifte Tazminat”, “Yaratılan Adam”, “The Emperor Waltz”, “Günahsız Melek”, “Sunset Bulvarı”, “Casuslar Kampı”, “Sabrian”, “Yaz Bekarı”, “Atlantik Fatihi”, “Öğleden Sonra Aşk”, “Beklenmeyen Şahit”, “Bazıları Sıcak Sever”, “Garsoniyer”, “Bir, İki, Üç”, “Sokak Kızı İrma”, “Öpsene Budala”, “Şans Kurabiyesi”, “Sherlock Holmes”, “Dokunma Gıdıklanırım”, “The Front Page”, “Fedora” ve “Buddy Buddy” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Billy Wilder üstlenmiştir. Senaryosu Lesser Samuels, Billy Wilder ve Walter Newman üçlüsü tarafından ele alınan Ace In The Hole, Victor Desny’nin kısa hikayesinden esinlenilmiştir. 1 saat 51 dakika süresi olan dram ve siyah beyaz türündeki Büyük Karnaval adlı film, önceden çalıştığı iş yerlerinden yalan haber, aşırı alkol tüketimi gibi sebeplerden ötürü New York City’den New Mexico’ya gitmek zorunda kalan inatçı muhabir Chuck Tatum’um, hikayesini ele almaktadır.

1951 ABD yapımı olan Diri Gömülenler adlı film, o dönem Venedik dışında birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 3’e yükseltmiştir. Bütçesi 1.8 milyon dolar olan Ace In The Hole adlı filmin, yapımcılık görevini de Billy Wilder üstlenmiş, müziklerini ise Hugo Friedhofer ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,2 olan Diri Gömülenler adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Kirk Douglas (Chuck Tatum), Jan Sterling (Lorraine Minosa), Robert Arthur (Herbie Cook), Porter Hall (Jacob Q. Boot), Frank Cady (Al Federber), Richard Benedict (Leo Minosa) ve Ray Teal (Sheriff Gus Kretzer) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi