Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Diriliş – After Life Full HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.065 views

Diriliş – After Life Full HD İzle

2009 ABD yapımı olan Diriliş full hd izle adlı filmin, yönetmenliğini Agnnieszka Wojtowicz-Vosloo üstlenmiştir. Ayrıca bu isim, yanına Paul Vosloo ve Jakub Korolczuk’u alıp, senaryo yazımını gerçekleştirmiştir. Dram, gerilim, korku ve gizem türünde olan After Life’ın konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Korkunç bir trafik kazası geçiren Anna, kazadan sonra kendine geldiğinde cenaze işlerine bakan Eliot’ın kendi bedenini cenazeye hazırlamakta olduğunu fark eder. Kafası karışan genç kadın, paniğe kapılır ve hala canlı halde olduğuna inanır. Eliot ise ona birtekonun yardımcı olabileceğine dair ikna eder. Neyse konuyu daha fazla uzatmayıp, birazda bu harika yapımnın diğer detaylarına değinelim.

Bütçesi 4.5 milyon dolar olan After Life’ın yapımcılık görevini Bill Perkins, Brad Michael Gilbert ve Celine Rattray üstlenmiştir. Müziklerini Paul Haslinger’in bestelemiş olduğu bu eserin, IMDb puanı ise 6,0’dır. 1 saat 54 dakika süresi olan Diriliş adlı filmde şu isimler Christina Ricci (Anna Taylor), Liam Neeson (Eliot Deacon), Justin Long (Paul Coleman), Chandler Canterbury (Jack), Celia Weston (Beatrice Taylor) ve Luz Alexandra Ramos (Diane) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle