Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Dominion 2015 Full HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

480 views

Dominion 2015 Full HD İzle

2015 ABD yapımı olan Dominion izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim Amerikalı sinemacı Steven Bernstein olmuştur. Dram türündeki Dominion adlı film, 1950’lerde yaşamını New York’da sürdüren Amerikalı yazar ve şair Dylan Thomas’ın yaşam hikayesini ele almaktadır.

Bütçesi 5 milyon dolar olan Dominion adlı eserin, yapımcılığını Jacek Szumlas, Richard N. Gladstein ve Nolan Mcdonald üstlenmiş, müziklerini ise Steven Bramson ele almıştır. Başarılı yönetmen Steven Bernstein’in 2. uzun metrajlı sinema filmi olan Dominion’da şu isimler Rodrigo Santoro (Carlos), John Malkovich (Dr. Felton), Rhys Ifans (Dylan Thomas), Romola Garai (Caitlin Thomas), Zosia Mamet (Penny), Tony Hale (Brinnan) ve Nina Lauren (Utility Stand-In) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle