Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Don Juan DeMarco 1994 Filmi Türkçe HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

379 views

Don Juan DeMarco 1994 Filmi Türkçe HD İzle

Başrollerini Johnny Depp ve Marlon Brando’nun paylaşmış olduğu Don Juan De Marco seyret adlı filmin, yönetmenliğini “Girl On A Bicycle” filminden tanıdığımız Amerikalı deneyimli sinemacı Jeremy Leven üstlenmiştir. Senaryosu da aynı isim tarafından ele alınan Don Juan DeMarco, Lord Byron’ın 1824’te yarattığı Don Juan karakterinden esinlenilmiştir. 1 saat 37 dakika süresi olan komedi dram ve romantik türündeki Don Juan De Marco adlı film, kendisini efsanevi Don Juan olduğunu ve ilk aşkını aramak üzere New York’a geldiğini söyleyen ana karakterin, yaşadıklarını ele almaktadır.

1994 ABD yapımı olan Don Juan DeMarco adlı film, o dönem birçok etkinlikte boy gösterip 4 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 25 milyon dolar olan Don Juan De Marco adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 69 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini Francis Ford Coppola, Fred Fuchs ve Patrick J. Palmer üçlüsünün üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Michael Kamen ve Robert John Lange ikilisi ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,8 olan Don Juan De Marco adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Johnny Depp (Don JuanDeMarco), Marlon Brando (Dr. Jack Mickler), Faye Dunaway (Marilyn Mickler), Geraldine Palihas (Dona Ana), Bob Dishy (Dr. Paul Showalter), Rachel Ticotin (Dona Inez) ve Taliso Soto (Dona Julia) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle