Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Dünyalı – The Man From Earth 2007 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.124 views

Dünyalı – The Man From Earth 2007 İzle

IMDb puanı 8,0 olan Dünyalı izle adlı filmin yönetmenliğini Richard Schenkman üstlenmiştir. 2007 ABD yapımı olan The Man From Earth adlı filmin senaryo yazımını Jerome Bixby kaleme almıştır. Bilim kurgu ve dram türünde olan Dünyalı adlı eserin kısaca konusuna değinelim. John Oldman, bir üniversitede başarılı bir tarih profesörüdür. Ortada hiç bir neden yokken bu görevinden istifa edip veda etmek için üniversiteden meslektaşlarını evinde ağırlayıp bir şekilde bu istifa nedenini açıklamak zorunda kalacakdır.

Oldukça yoğun bir bilgi birikimine sahip olan bu profesör kendi yaşını belirtiğinde tüm arkadaşları şaşırıp bu olaya bizleride dahil edeceklerdir. 1 saat 27 dakika süresi olan The Man From Earth adlı filmin müziklerini Mark Hinton Stewart bestelemiştir. Richard Schenkman ve Eric D. Wilkinson ikilisi bu müthiş filmin yapımcılığını yapmıştır. Başarılı yönetmenimizin oyuncu seçimleri ise şu isimler David Lee Smith (John Oldman), Tony Todd (Dan), John Billingsley (Harry), Ellen Crawford (Edith), Annika Peterson (Sandy) ve William Katt (Art) olmuştur.

Yorum Yap



Benzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle