Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Dünyanın Son Günleri-Los Ultimos Dias İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

811 views

Dünyanın Son Günleri-Los Ultimos Dias İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, David ve Alex Pastor kardeşlerin senaryosunu yazıp yönettikleri Dünyanın Son Günleri full hd izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2013 Fransa ve İspanya ortak yapımı olan Los Ultimos Dias adlı film, katılmış olduğu festivallerden toplamda 7 değerli ödül elde etmiştir. Bilim kurgu, gerilim ve macera türünde olan Los Ultimos Dias, bir salgın ortamında, kayıp kız arkdaşını bulmak için amansız bir yolculuğa çıkan Marc adlı gençin maceraları konu edinip bizlere sunuluyor. Neyse konu daha fazla uzatmayıp, birazda bu eserin diğer kısımlarına değinelim.

Bütçesi 5 milyon €uro olan bu eserin, yapımcılık görevini Mercedes Gamero, Alberto Marini ve Pedro Uriol üçlüsü üstlenmiştir. Müziklerini Fernando Velazquez’in ele alıp bestelemiş olduğu bu yapımın, IMDb puanı ise 6,1’dir. 1 saat 40 dakika süresi olan Dünyanın Son Günleri adlı filmde şu isimler, Quim Gutierrez (Marc), Jose Coronado (Enrique), Marta Etura (Julia), Leticia Dolera (Andrea), Mikel Iglesias (Dani) ve Ivan Massague (Lucas) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle