Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Dursun Çavuş 2014 Seyret

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

882 views

Dursun Çavuş 2014 Seyret

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere Ali Engin’in yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Dursun Çavuş izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Komedi türünde olan bu eserin senaryo yazımını Burak Tarık, Handan Öztürk ve Ali Engin kaleme almıştır. 1 saat 38 dakika süresi olan bu eserin konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Dursun Çavuş, Adıyaman’da postacılık yaparak yaşamını sürdürmektedir. Bu postacımızın oğlu Abuzer ise belediye başkanı Reşat’ın güzel kızına aşıktır. Bu durum hem ağa hemde başkan olan bu zaatın kulağına gider ve adamlarını Dursun’un üzerine salar. Bu gelişmelerden rahatsız olan Dursun Çavuş, yaklaşan seçim arifesinde adaylığını açıklayıp Reşat’a rakip olur. Bu kadar özet yeter deyip, şimdi de 2014 yapımı olan bu eserin diğer detaylarına değinelim. Yapımcılığını Ali Avcı ve Ali Engin’in üstlenmiş olduğu bu eğlenceli eserin müziklerini ise Yücel Arzen ele almıştır. IMDb puanı 4,1 olan bu yapımda şu isimler Turan Özdemir (Dursun Çavuş), Perihan Savaş (Kezban), Sinan Benginer (Belediye Başkanı / Ağa), Seden Kızıltunç (Server), Oğuzhan Yıldız (Ökkeş), Umut Oğuz (Abdurrahman), Burçin Abdullah (Şirin) ve Naci Taşdöğen (Ziya) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle