Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Düşmanın Yolu – Two Men In Two İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

945 views

Düşmanın Yolu – Two Men In Two İzle

Usta oyuncu Harvey Keitel’ın başrolünü Forest Whitaker ile paylaşmış olduğu Düşmanın Yolu adlı filmin yönetmenliğini “Little Senegal”, “Indigenes” ve “Londra Nehri” filmlerinden tanıdığımız Cezayir asıllı Fransız sinemacı Rachid Bouchareb üstlenmiştir. 2014 Fransa, ABD, Cezayir ve Belçika ortak yapımı olan La Voie De L’ennemi adlı filmin senaryo yazımını Jose Giovanni, Olivier Lorelle, Daniel Boulanger ve Rachid Bouchared ele almıştır. Dram türünde olan Two Men In Two adlı eser konusu itibarıyla cezaevinden çıkıp müslümanlığı seçen eski bir mahkumun yaşadıklarını ele almaktadır. 2 saat süresi olan Düşmanın Yolu isimli filmin yapımcılık görevinin Jean Brehat, Rachid Bouchareb ve Jerome Seydoux üstlenmiştir. Müziklerini Eric Neveux’un bestelemiş olduğu Two Men In Two’nun IMDb puanı 5,6’dır. Bu harika eserde başarılı yönetmen amcamızın oyuncu seçimleri şu isimler Harvey Keitel (Bill Agati), Forest Whitaker (William Garnet), Ellen Burstyn (Garnett’s mother), Brenda Blethyn (Emily Smith), Tim Guinee (Rod), Luis Guzman (Terence) ve Reg E. Cathey (Supervisor Jones) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle