Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Duygudan da Öte – Ae Fond Kiss… – Just A Kiss 2004 Seyret

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

680 views

Duygudan da Öte – Ae Fond Kiss… – Just A Kiss 2004 Seyret

Dünya prömiyerini 2004 Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 2 değerli ödül ile ayrılan Duygudan da Öte izle adlı filmin, yönetmenliğini “Düşen Kadın”, “Kerkenez”, “Family Life”, “Black Jack”, “The Gamekeeper”, “Looks And Smiles”, “Fatherland”, “Gizli Ajanda”, “Ayak Takımı”, “Raining Stones”, “Ladybird Ladybird”, “Ülke ve Özgürlük”, “Carla’nın Şarkısı”, “Benim Adım Joe”, “Ekmek ve Güller”, “Emekçiler”, “Afili Delikanlı”, “Biletler”, “Özgürlük Rüzgarı”, “İşte Özgür Dünya”, “Hayata Çalım At”, “Tehlikeli Yol”, “Meleklerin Payı”, “Özgürlük Dansı” ve “I, Daniel Blake” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz usta sinemacı Ken Loach üstlenmiştir. Senaryosu Paul Laverty tarafından kaleme alınan Ae Fond Kiss…, Glasgow’da yaşayan İrlandalı bir müzik öğretmeni ve 2. kuşak Pakistanlı bir gencin, bir yanda gelenekçi aile baskısı bir diğer yanda da katolik kilisesi baskısı arasında kalmış ilişkisini konu edinmektedir.

2004 İngiltere, İtalya, Almanya, İspanya ve Belçika ortak yapımı olan Just A Kiss adlı film, o dönem Berlin dışında birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 8’e yükseltmiştir. Bütçesi 3 milyon İngiliz sterlini olan Duygudan da Öte adlı filmin, yapımcılık görevini Rebecca O’Brien üstlenmiş, müziklerini ise George Fenton ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,2, süresi ise 1 saat 44 dakika olan dram ve romantik türündeki Dugudan da Öte adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Atta Yaqıb (Casim Khan), Eva Birthistle (Roisin Hanlon), Ahmad Riaz (Tariq Khan),Shamshad Akhtar (Sadia Khan), Shabana Akhtar Bakhsh (Tahara Khan), Ghizala Avan (Rukhsana Khan) ve David McKay (Wee Roddie) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle