Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Ekmek ve Güller – Bread And Roses 2000 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

803 views

Ekmek ve Güller – Bread And Roses 2000 İzle

Dünya prömiyerini 2000 Cannes Film Festivali’nde yapan Ekmek ve Güller hd izle adlı filmin, yönetmenliğini “Düşen Kadın”, “Kerkenez”, “Family Life”, “Black Jack”, “The Gamekeeper”, “Looks And Smiles”, “Fatherland”, “Gizli Ajanda”, “Ayak Takımı”, “Raining Stones”, “Ladybird Ladybird”, “Ülke ve Özgürlük”, “Carla’nın Şarkısı”, “Benim Adım Joe”, “Emekçiler”, “Afili Delikanlı”, “Duygudan da Öte”, “Biletler”, “Özgürlük Rüzgarı”, “İşte Özgür Dünya”, “Hayata Çalım At”, “Tehlikeli Yol”, “Meleklerin Payı”, “Özgürlük Dansı” ve “I, Daniel Blake” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngilizusta sinemacı Ken Loach üstlenmiştir. Senaryosu Paul Laverty tarafından ele alınan Bread And Roses, Los Angeles şehrine dolaylı yollardan gelerek, elverişsiz iş olanaklarının yer aldığı bir ortamda hayata tutunmaya çalışan bir grup Meksikalı göçmenin, hak arama mücadelesini konu edinmektedir.

2000 İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, İtalya ve İsviçre ortak yapımı olan Ekmek ve Güller adlı film, o dönem Cannes dışında birçok etkinliğe katılarak 5 değerli ödüle layık görülmüştür. 1 saat 50 dakika süresi olan dram türündeki Bread And Roses adlı filmin, yapımcılık görevini Rebecca O’Brien üstlenmiş, müziklerini ise George Fenton ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,1 olan Ekmek ve Güller adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Pilar Padilla (Maya), Adrien Brody (Sam Shapiro), Elpidia Carrillo (Rosa), Jack McGee (Bert), Monica Rivas (Simona), Frankie Davila (Luis) ve Lillian Hurst (Anna) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle