Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

El Ciudadano Ilustre – The Distinguished Citizen 2016 HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

469 views

El Ciudadano Ilustre – The Distinguished Citizen 2016 HD İzle

Başrollerini Oscar Martinez, Dady Brieva ve Andrea Frigerio’nun paylaşmış olduğu El Ciudadano Ilustre izle adlı film, dünya prömiyerini bu yıl 73.’sü düzenlenen Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapacak ve ayrıca Altın Aslan Ödülü için yarışacaktır. 2016 Arjantin ve İspanya ortak yapımı olan The Distinguished Citizen adlı filmin, yönetmenliğini Gaston Duprat ve Mariano Cohn ikilisi üstlenmiştir. Senaryosu Andres Duprat tarafından kaleme alınan Değerli Vatandaş, 30 yıldan fazla Avrupa’da yaşayan Nobel Edebiyat ödüllü Arjantinli yazar Daniel Mantovani’nin, gerçek yaşam öyküsünü ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Fernando Sokolowicz’in üstlenmiş olduğu El Ciudadano Ilustre adlı filmin, müziklerini ise Toni M. Mir ele alıp icra etmiştir. 2 saat süresi olan dram, biyografi ve komedi türündeki The Distinguished Citizen adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Oskar Martinez (Daniel Mantovani), Dady Brieva (Antonio), Andrea Frigerio (Irene), Belen Chavanne (Julia), Nora Navas (Nuria), Manuel Vicente (Intendente), Ivan Steinhardt (Detractor) ve Marcelo D’Andrea (Florencio Romero) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle