Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

El Torida – Sara’ya İki Katır – Two Mules For Sister Sara 1970 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

647 views

El Torida – Sara’ya İki Katır – Two Mules For Sister Sara 1970 İzle

Başrollerini Clint Eastwood ve Shirley MacLaine’in paylaşmış olduğu El Torida full seyret adlı filmin, yönetmenliğini “The Verdict”, “The Big Steal”, “No Time For Flowers”, “Count The Hours”, “China Ventura”, “Para Kurbanları”, “Caddelerde Cinayet”, “Melek Yüzlü Gangster”, “Vadiler Kralı”, “Ölüm Saçanlar”, “Kadın Affetmez”, “Kirli Adam”, “Telefon” ve “Jinxed!” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Don Siegel üstlenmiştir. Senaryosu Albert Maltz tarafından ele alınan Two Mules For Sister Sara, Budd Boetticher’e ait eski bir hikayeden uyarlanmıştır. 1 saat 56 dakika süresi olan macera, komedi, western ve savaş türündeki Sara’ya İki Katır adlı film, 1860’lı yıllarda, Fransız işgali altındaki Meksika çöllerinde, rahibe kılığına girmiş bir hayat kadını ile ona eşlik eden bir silahşörün, yaşadıklarını konu edinmektedir.

1970 ABD ve Meksika ortak yapımı olan El Torida adlı filmin, yapımcılık görevini Carroll Case ve Martin Rackin üstlenmiş, müziklerini ise Ennio Morricone ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,0 olan Sara’ya İki Katır adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Clint Eastwood (Hogan), Shirley MacLaine (Sara), Manolo Fabregas (Colonel Beltran), Alberto Morin (General LeClaire), Armando Silvestre (1st American), David Povall (Juan) ve Ada Carrasco (Juan’s Mother) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle