Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Elmas Hırsızları – The Asphalt Jungle İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

809 views

Elmas Hırsızları – The Asphalt Jungle İzle

Dünya prömiyerini 1950 Venedik Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Elmas Hırsızları full izle adlı filmin, yönetmenliğini “Malta Şahini”, “Aşk Yarısı”, “Altın Hazineleri”, “Ölüm Gemisi”, “Kanlı Zafer”, “Afrika Kraliçesi”, “Kırmızı Değirmen”, “Sarışın Şeytan”, “Deniz Ejderi”, “Beyaz Rahibe”, “Silahlara Veda”, “Japon Gülü”, “Affedilmeyen”, “Sonsuz Sokaklar”, “Parıltılı Gözler”, “Kremlin Mektubu”, “Korkusuz”, “Zafere Kaçış” ve “Ölüler” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı John Huston üstlenmiştir. Senaryosu Ben Maddow ve John Huston ikilisi tarafından ele alınan The Asphalt Jungle, W.R. Burnett’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 1 saat 52 dakika süresi olan suç, film-noir ve dram türündeki Elmas Hırsızları adlı film, bir grup eski mahkumun, bir elmas soygununu tasarlayıp gerçekleştirmelerinin ayrıntılı öyküsünü ele almaktadır.

1950 ABD yapımı olan Elmas Hırsızları adlı film, o dönem Venedik dışında birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 5’e yükseltmiştir. Bütçesi 1.232.000 dolar olan The Asphalt Jungle adlı filmin, yapımcılık görevini Arthur Hornblow Jr. ve John Huston üstlenmiş, müziklerini ise Miklos Rozsa ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,9 olan Elmas Hırsızları adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Sterling Hayden (Dix Handley), Marilyn Monroe (Angela Ciavelli), Louis Clahern (Alonzo D. Emmerich), Jean Hagen (Doll Conovan), James Whitmore (Gus Minissi), Sam Jaffe (Doc Erwin Riedenschneider) ve John McIntire (Police Commissioner Hardy) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle