Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Elvada Lenin! Good Bye Lenin! Full HD Türkçe İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.858 views

Elvada Lenin! Good Bye Lenin! Full HD Türkçe İzle
720p

Değerli takipçilerimiz sizlere bol ödül kazanmış filmler sunmaya devam etmekteyiz. Bu seferki eserimiz 2003 yılında Wolfgang Becker tarafından çekilen Elvada Lenin! Türkçe dublaj izle adlı filmdir. Senaryosu Wolfgang Becker ve Bernd Lichtenberg tarafından ele alınan film sosyalizme inanan bir anne ve oğlunun arasındaki ilişkiyi bizlere çok farklı bir şekilde anlatıyor. O dönem Avrupa Film Akademisi’nin En İyi Avrupa Filmi ödülünü kazanan film, ayrıca aynı yıl birçok uluslararası festivalden ödülle ayrılmıştır.

Bu başyapıt katılmış olduğu etkinliklerden toplamda 32 değerli ödüle layık görülmüştür. Orijinal adı Good Bye Lenin! olan film ülkemizde ise 9 Ocak 2004 tarihinde vizyona Elveda Lenin! Full hd izle adıyla girip haftalarca gösterimde kalmıştır. Dram ve komedi türünde olan Good Bye Lenin! isimli filmin süresi 2 saat 1 dakikadır. Bu eserin yapımcılık görevini Stefan Arndt, Katja De Bock ve Andreas Schreitmüller üstlenmiştir. Olağan üstü müziklere el atan isim ise Yann Tiersen olmuştur. Good Bye Lenin ! filminin IMDb puanı ise 7,8’dir.

Deneyimli ve usta yönetmen Wolfgang Becker’in oyuncu seçimleri şu isimler Daniel Brühl (Alex), Katrin Sab (Mutter), Chulpan Khamatova (Lara), Maria Simon (Ariane), Florian Lukas (Denis) ve Alexander Beyer (Rainer) olmuştur.

İlk Film İzle ekibi olarak bu güzel eseri sizlere tavsiye edip, iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle