Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Elveda İlk Aşk 2011 Filmi Seyret

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.005 views

Elveda İlk Aşk 2011 Filmi Seyret

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2011 Almanya ve Fransa ortak yapımı olan Elveda İlk Aşk adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Dünya prömiyerini 2011 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan Goodbye First Love adlı eserin, yönetmenliğini ve senaristliğini “Tout Est Pardone”, “Le Pere De Mes Enfants” ve “Cennet” filmlerinden tanıdığımız Fransız sinemacı Mia Hansen-Love üstlenmiştir. Dram ve romantik türünde olan Un Amour De Jeunesse, biricik sevgilisi tarafından terk edilip, hayatı alt üst olan Camille adlı 15 yaşındaki genç kızın hikayesi konu edinip, bizleri çok eskilere götürüyor. Neyse ilk aşk faslını daha fazla deşmeyip, şimdiki aşklarımıza dönelim. Neyse özet faslı bittiğine göre şimdi de bu eserin kalan kısımlarına değinelim.

Bütçesi 4 milyon €uro olan Goodbye First Love adlı eserin, yapımcılık görevini Philippe Martin ve David Thion ikilisi üstlenmiştir. Müziklerini Pascal Mayer’in düzenlemişl olduğu bu eserin, IMDb puanı ise 6,5’dir. 1 saat 50 dakika süresi olan Un Amour De Jeunesse adlı filmde, şu isimler Lola Creton (Camille), Sebastian Urzendowsky (Sullivan), Magne-Havard Brekke (Lorenz), Valerie Bonneton (La mere de Camille), Serge Renko (Le pere de Camille), Özay Fecht (La mere de Sullivan) ve Max Ricat (Le frere de Sullivan) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle