Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Elvis & Nixon 2015 Full HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

798 views

Elvis & Nixon 2015 Full HD İzle

Amerikalı deneyimli aktör Michael Shannon’ın başrolünü oskarlı usta aktör Kevin Spacey ile paylaşmış olduğu Elvis And Nixon izle adlı filmin, yönetmenliğini “Fernweh – The Opposite Of Homesick”, “Return” ve “Hateship Loveship” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Liza Johnson üstlenmiştir. Senaryosu Hanala Sagal, Cary Elwes ve Joey Sagal üçlüsü tarafından ele alınan Elvis And Nixon, iki efsane ismin, 21 Aralık 1970’de Beyaz Saray’da gerçekleştirmiş oldukları toplantıyı ve o dönem acil olarak almış oldukları bir takım önlemleri, konu edinmektedir.

2016 ABD yapımı komedi ve tarih türündeki Elvis & Nixon adlı eserin, yapımcılık görevini Cassian Elwes ve Holly Wiersma üstlenmiştir. Başarılı yönetmen Liza Johnson’ın oyuncu seçimleri şu isimler Kevin Spacey (Richard Nixon), Michael Shannon (Elvis Presley), Evan Peters (Dwight Chapin), Colin Hanks (Egil Krogh), Alex Pettyfer (Jerry Schilling), Tate Donovan (H.R. Haldeman), Ashley Benson ve Johnny Knoxville olmuştur.

IMDb’si, süresi ve bütçesi şu an belirsiz olan Elvis And Nixon adlı film ile ilgili daha farklı detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle