Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Yılanın Kucağında Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

6.647 views

Yılanın Kucağında Türkçe Dublaj İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, dünya prömiyerini 2015 Cannes Film Festivali kapsamı içerisinde Yönetmenlerin On Beş Günü bölümünde yapan ve ayrıca milyonlarca kişinin yakından takip etmiş olduğu bu etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan El Abrazo De La Serpiente adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2015 Kolombiya, Arjantin ve Venezuela ortak yapımı olan Yılanın Kucağında izle adlı eser, birçok festivalde boy gösterip şimdilik sadece 4 değerli ödül elde etmiş ve daha da alacağının sinyallerini vermektedir.

Macera ve dram türündeki El Abrazo De La Serpiente adlı eserin, yönetmenliğini “La Sombra Del Caminante” ve “Los Viajes Del Viento” filmlerinden tanıdığımız Kolombiyalı genç sinemacı Ciro Guerra üstlenmiştir. Senaryosu Jacques Toulemonde Vidal ve Ciro Guerra ikilisi tarafından ele alınan Yılanın Kucağında, Richard Evans Schultes ve Theodor Koch-Grunberg ikilisinin tutmuş oldukları günlüklerden derlenip, bizlere sunulmuştur. 2 saat 5 dakika süresi olan Embrace Of The Serpent adlı film, Amazon Ormanları’nın derinliklerinde şaman bir kabilenin içerisinde yaşamlarını 40 yıl boyunca sürdürüp, bir takım araştırmalarda bulunan iki bilim adamının gerçek yaşam hikayesini konu edinmektedir. Bu kısa özet turumuzdan sonra şimdi de Kolombiya’yı 2016 Akademi Ödülleri töreninde En İyi Yabancı Dilde Film dalında temsil edecek olan eserin diğer detaylarına değinelim.

Yapımcılık görevini Cristina Gallego’nun üstlenmiş olduğu Yılanın Kucağında adlı filmin, müthiş müziklerini ise Nascuy Linares ele alıp bestelemiştir. IMDb puanı 8,2 olan yapımın oyuncu kadrosunda şu isimler Nilbio Torres (Young Karamakate), Jan Bijvoet (Theodor Koch-Grunberg), Antonio Bolivar (Old Karamakate), Brionne Davis (Ricgard Evans Schultes), Yauenkü Migue (Manduca), Nicolas Cancino (Anizetto) ve Luigi Sciamanna (Priest Gaspar) yer almıştır.

Başarılı genç yönetmen Ciro Guerra ve ekip arkadaşlarına bizlerde 2016 oskar töreninde başarılar dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle