Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Emile Zola’nın Yaşamı – The Life Of Emile Zola İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

589 views

Emile Zola’nın Yaşamı – The Life Of Emile Zola İzle
480p

1938 Akademi Ödülleri töreninden 3 oskar heykelciğiyle ayrılan Emile Zola’nın Yaşamı izle adlı film, dünyaca ünlü Fransız yazar Emile Zola’nın hayatı, çalışmaları, anti-Semitizm’e karşı verdiği mücadelesi ve Dreyfus Olayı olarak tarihe geçen davalarındaki rolünü ele almaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle