Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

En Güzel Günlerim 2015 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.743 views

En Güzel Günlerim 2015 İzle

Dünyaca ünlü Fransız aktör Mathieu Amalric’in başrolünü genç oyuncu Quentin Dolmaire ile paylaşmış olduğu Trois Souvenirs De Ma Jeunesse adlı film, galasını 2015 Cannes Film Festivali’nin Eleştirmenler Haftası bölümünde yapmış ve ayrıca bu etkinlikten En İyi Senaryo Ödülü’nü elde ederek ayrılmıştır. 2015 Fransa yapımı olan My Golden Days izle adlı eserin, yönetmenliğini “La Vie Des Morts”, “La Sentinelle”, “Bir Noel Masalı” ve “Düş ve Gerçek” filmlerinden tanıdığımız Fransız sinemacı Arnaud Desplechin üstlenmiştir. Senaryosu Julie Peyr ve Arnaud Desplechin ikilisi tarafından ele alınan Trois Souvenirs De Ma Jeunesse, yıllar sonra doğup büyüdüğü topraklara geri dönen ve kendini hemen geçmişin kollarına bırakan Paul Dedalus’un yaşam öyküsü konu edinmektedir. Neyse konuyu daha fazla deşifre etmeyip şimdi de En Güzel Günlerim adlı eserin kalan kısımlarına değinelim.

Yapımcılığını Pascal Caucheteux’un üstlenmiş olduğu En Güzel Günlerim adlı eserin, eğlenceli müziklerini ise Gregoire Hetzel ele alıp icra etmiştir. 2 saat 3 dakika süresi olan dram türündeki My Golden Days adlı filmin, IMDb puanı ise 7,0’dır. Dünyaca ünlü Fransız yönetmen Arnaud Desplechin’in oyuncu tercihleri şu isimler Quentin Dolmaire (Paul Dedalus / adolescent), Lou Roy-Lecollinet (Esther), Mathieu Amalric (Paul Dedalus / adulte), Dinara Drukarova (Irina), Cecile Garcia-Fogel (Jeanne Dedalus, la mere), Françoise Lebrun (Rose) ve Irina Vavilova (Mme Sidorov) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle