Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Escape From Alcatraz – Alcatraz’dan Kaçış 1979 Türkçe İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

498 views

Escape From Alcatraz – Alcatraz’dan Kaçış 1979 Türkçe İzle

Başrollerini Clint Eastwood ve Patrick McGoohan’ın paylaşmış olduğu Alcatraz’dan Kaçış izle adlı filmin, yönetmenliğini “The Verdict”, “Night Unto Night”, “The Duel At Silver Creek”, “China Venture”, “Para Kurbanları”, “Merihten Saldıranlar”, “Caddelerde Cinayet”, “Melek Yüzkü Gangster”, “The Lineup”, “Vadiler Kralı”, “Ateş Hattı”, “Ölüm Saçanlar”, “Dedektif Madigan”, “Ölüm Oyunu”, “El Torida”, “Kadın Affetmez” ve “Jinxed!” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Don Siegel üstlenmiştir. Senaryosu Richard Tuggle tarafından ele alınan Escape From Alcatraz, J. Campbell Bruce’un aynı adlı çok satan kitabından uyarlanmıştır. 1 saat 52 dakika süresi olan biyografi, dram ve suç türündeki Alcatraz’dan Kaçış adlı film, Alcatraz Adası üzerinde bulunan maksimum güvenlikli hapishaneden kaçmayı başaran Frank Morris adlı mahkumun gerçek yaşam öyküsünü ele almaktadır.

1979 ABD yapımı olan Escape From Alcatraz adlı filmin, yapımcılık görevini Robert Daley ve Don Siegel üstlenmiş, müziklerini ise Jerry Fielding ele alıp icra etmiştir. Bütçesi 8 milyon dolar olan Alcatraz’dan Kaçış adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 43 milyon dolar hasılat elde etmiştir. IMDb’si 7,6 olan Escape From Alcatraz adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Clint Eastwood (Frank Morris), Patrick McGoohan (Warden), Roberts Blossom (Doc), Jack Thibeau (Clarence Anglin), Fred Ward (John Anglin), Paul Benjamin (English) ve Larry Hankin (Charley Butts) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle