Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Eşkiya 1996 Full HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.936 views

Eşkiya 1996 Full HD İzle

Belkide Türk yapımı filmlerin en iyisi ile karşınızdayız. Eşkiya filmi 1996 senesi Türkiye yapımıdır ve IMDb Top 250 listesine girebilmiş tek Türk filmidir. 8,6 puanla listede 131. sıradadır. Konusu ve işleniş tarzı bakımından dünya devi eserlerle yarışabilecek düzeydedir.

29 Kasım 1996 tarihinde gösterime girmiş olan Eşkiya izle filminin yönetmenliğini Yavuz Turgul yapmıştır. Aksiyon, dram, gerilim ve suç türündeki eserin yapımcılığını Şener Şen ve Uğur Yücel üstlenmiştir. Oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Şener Şen, Uğur Yücel, Özkan Uğur, Settar Tanrıöğen, Selim Erdoğan’ı görüyoruz. Senaryo yazımı ise yönetmenliği de yapmış olan Yavuz Turgul’a aittir.

Cudi dağlarında yıllar önce bütün eşkiyalar yakalanmıştır ve biri hariç tümü çeşitli sebeplerle ölmüştür. Hayatta kalan tek Eşkıya ise Baran’dır. Baran ceza evinden çıkmıştır ve İstanbul’a gelmiştir. Geçmişten kalan hesapları kapatmak ve kayıp yıllarını telafi etmek derdindedir. Bu mücadele sırasında Cumali ile tanışır ve bir nevi bazı konularda kader birliği yaparlar. Bundan sonrasında ise bizleri müthiş bir aksiyon beklemektedir.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri