Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Esrar Perdesi – Torn Curtain 1966 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

597 views

Esrar Perdesi – Torn Curtain 1966 İzle

Başrollerinde Paul Newman ve Julie Andrews’in oynamış olduğu Esrar Perdesi izle adlı filmin, yönetmenliğini “Zevk Bahçesi”, “The Ring”, “The Manxman”, “Düzenbaz”, “Çok Şey Bilen Adam”, “39 Basamak”, “Kaybolan Kadın”, “Rebeka”, “Aşktan da Üstün”, “Trendeki Yabancı”, “İtiraf Ediyorum”, “Cinayet Var”, “Arka Pencere”, “Ölüm Korkusu”, “Gizli Teşkilat”, “Sapık”, “Kuşlar”, “Topaz” ve “Aile Oyunu” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Alfred Hitchcock üstlenmiştir. Senaryosu Brian Moore tarafından ele alınan Torn Curtian, Soğuk Savaş döneminde, ABD’den Doğu Almanya’ya kaçmak zorunda bir ajanın, yaşadıklarını konu edinmektedir.

1966 ABD yapımı olan Esrar Perdesi adlı filmin, yapımcılık görevini Alfred Hitchcock üstlenmiş, müziklerini ise John Addison ele alıp icra etmiştir. Bütçesi 3 milyon dolar olan Torn Curtian adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 13 milyon dolar hasılat elde etmiştir. IMDb’si 6,7, süresi ise 2 saat 8 dakika olan gerilim türündeki Esrar Perdesi adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Paul Newman (Prof. Michael Armstrong), Julie Andrews (Sarah Sherman), Lila Kedrova (Countess Kuchinska), Hansjörg Felmy (Heinrich Gerhard), Tamara Toumanova (Ballerina), Wolfgang Kieling (Hermann Gromek) ve Ludwig Donath (Prof. Gustav Lindt) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle