Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Even Lambs Have Teeth – Vahşi Değişim 2015 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

546 views

Even Lambs Have Teeth – Vahşi Değişim 2015 İzle

Değerli takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2015 Kanada ve Fransa ortak yapımı olan Vahşi Değişim Türkçe dublaj adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1 saat 18 dakika süresi olan gerilim türündeki Even Lambs Have Tetth adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “When Life Was Good”, “The Red Rooster”, “A Night For Dying Tigers”, “Hepinizi Mıhlayacağım”, “Dawn Rider”, “Cinemanovels” ve “Lonesome Dove Church” filmlerinden tanıdığımız Kanadalı genç sinemacı Terry Miles olmuştur. IMDb’si 7,1 olan Vahşi Değişim adlı film, uzun bir süre şiddet gördükleri kişilerin elinden kaçarak, intikam almak için geri dönen iki genç kızın, yaşadıklarını ele almaktadır.

Başarılı yönetmen Terry Miles’ın oyuncu tercihleri şu isimler Kirsten Prout (Sloane), Tiera Skovbye (Katie), Michael Karl Richards (Jason), Craig March (Sheriff Andrews), Garrett Black (Jed), Jameson Parker (Lucas) ve Christian Sloan (The Pastor) öncelikli olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi