Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Every Which Way But Loose – Asla Yenilme 1978 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

455 views

Every Which Way But Loose – Asla Yenilme 1978 İzle

Başrollerini Clint Eastwood ve Geoffrey Lewis’in paylaşmış olduğu Asla Yenilme hd izle adlı filmin, yönetmenliğini “Affetmeyen Adam”, “Karavan”, “Akbaba Vadisi”, “Forced Vengeance”, “Voyage”, “Born To Race”, “Riding The Edge”, “Second Chances” ve “Born To Ride” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı usta sinemacı James Fargo üstlenmiştir. Senaryosu Jeremy Joe Kronsberg tarafından ele alınan Every Which Way But Loose, yaptığı yolculuklardan ötürü ara sıra 165 kiloluk orangutanını evde yalnız bırakmak zorunda kalan Philo Beddoe adlı kamyoncunun, serüvenlerini ele almaktadır. 1978 ABD yapımı olan Asla Yenilme adlı film, o dönem birçok etkinlikte yer alıp 1 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 5 milyon dolar olan Dalgacının Kralı adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 85 milyon dolar hasılat elde etmiştir. 1 saat 54 dakika süresi olan aksiyon ve komedi türündeki Asla Yenilme adlı filmin, yapımcılık görevini Robert Daley üstlenmiş, müziklerini ise Steve Dorff ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,3 olan Every Which Way But Loose adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Clint Eastwood (Philo Beddoe), Sondra Locke (Lynn Halsey-Taylor), Geoffrey Lewis (Orville), Beverly D’Angelo (Echo), Walter Barnes (Tank Murdock), George Chandler (Clerk at D.M.V.) ve Roy Jenson (Woody) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle erotik filmler 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri