Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Evolution – Evrim 2016 HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.340 views

Evolution – Evrim 2016 HD İzle

2015 Fransa yapımı olan Evolution 2016 izle adlı film, dünya prömiyerini bu yıl 40.’sı düzenlenen Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapıp, övgü dolu sözler alarak ayrılmıştır. Yönetmenliğini Fransız sinemacı Lucie Hadzihalilovic’in üstlenmiş olduğu Evolution adlı film, Toronto dışında birçok etkinlikte boy göstererek şimdilik 3 değerli ödül etmiştir. Senaryosu Alante Kavaite, Lucie Hadzihalilovic ve Geoff Cox üçlüsü tarafından ele alınan Evolution, yaşıtlarının sadece erkek olduğu yetişkinlerin ise sırf kadın olduğu bir sahil kasabasında, bu duruma tepki gösteren asi ruhlu 10 yaşındaki Nicolas’ın, yaşam öyküsü ve başkaldırışı ele alınıyor. Neyse konuyu daha fazla ifşa etmeyip, şimdi de Evrim adlı eserin kalan kısımlarına değinelim.

Yapımcılığını Sebastian Alvarez, Julien Naveau, Sylvie Pialat ve Benoit Quainon’unüstlenmiş olduğu Evrim adlı filmin, müziklerini ise Jesus Diaz ve Zacarias M. de la Riva ikilisi ele alıp icra etmiştir. IMDb puanı 6,4 olan Evolution adlı yapımın, süresi ise 1 saat 21 dakikadır. Gizem, gerilim, dram ve korku türündeki Evolution adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Max Brebant (Nicolas), Roxane Duran (Stella), Julie-Marie Parmentier (La mere), Mathieu Goldfeld (Victor), Nissim Renard (Franck), Pablo-Noe Etienne (Le 4e garçon) ve Nathalie Legosles (Le docteur) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle