Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Fack Ju Göhte 2013 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

11.743 views

Fack Ju Göhte 2013 İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, senaryosu Bora Dağtekin tarafından yazılıp ve yönetilen Fack Ju Göhte izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2013 Almanya yapımı olan Fack Ju Göhte, katılmış olduğu festivallerden toplamda 4 değerli ödül elde edip, en başta Türk asıllı Alman sinemacı Bora Dağtekin olmak üzere, tüm ekibin yüzünü bi hayli güldürmüştür. Komedi türünde olan Fack Ju Göhte, hapse girmeden önce arkadaşına gömmesi için verdiği paraların olduğu arazinin üzerine okul inşa edildiğini gören, Zeki Müller adlı sapıkalı gençin yaşadığı eğlenceli anlar konu ediniyor. Neyse konuyu daha fazla uzatmayıp, birazda bu keyifli eserin diğer kısımlarına değinelim.

Bütçesi 5 milyon €uro olan bu eserin, yapımcılık görevini Christian Becker ve Lena Schömann ikilisi üstlenmiştir. IMDb puanı 7,1 olan bu yapımın, eğlenceli müziklerini ise Michael Beckmann ele alıp bestelemiştir. 1 saat 59 dakika süresi olan Fack Ju Göhte 1 izle adlı filmde şu isimler, Elyas M’Barek (Zeki Müller), Karoline Herfurth (Lisi Schnabelstedt), Katja Riemann (Direktorin Gudrun), Jana Pallaske (Charlie), Alwara Höfels (Caro) ve Gizem Emre (Zeynep) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle