Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Fahrenheit 9/11 Full HD İzle (2004)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

585 views

Fahrenheit 9/11 Full HD İzle (2004)

Dünya prömiyerini 2004 Cannes Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 2 değerli ödül ile ayrılan Fahrenheit 9/11 izle adlı belgesel filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Roger & Me”, “Kanada Selamı”, “The Big One”, “Benim Cici Silahım”, “Hasta”, “Captain Mike Across America”, “Kapitalizm: Bir Aşk Hikayesi” ve “Where To Invade Next” belgesel filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı politik sinemacı Michael Moore olmuştur. 2 saat 2 dakika süresi olan komedi, dram ve savaş türündeki Fahrenheit 9/11 adlı belgesel film, dünya üzerinde çevrilen siysi, karanlık işleri açık bir biçimde dillendirip, merkezine ise ABD Başkanı George W. Bush’u alıp, bizlere ne haltlar çevirdiğini tüm çığlaklığıyla yansıtmaya çalışmaktadır.

2004 ABD yapımı olan Fahrenheit 9/11 adlı belgesel film, o dönem Cannea dışında da birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 29’a yükseltmiştir. Bütçesi 6 milyon dolar olan Fahrenheit 9/11 adlı eser, gişede ise o dönem yaklaşık 222.5 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini Jim Czamecki, Kathlenn Glynn ve Michael Moore üçlüsünün üstlenmiş olduğu Fahrenheit 9/11 adlı belgesel filmin, müziklerini ise Jeff Gibbs ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,5 olan Fahrenheit 9/11 adlı belgesel filmde, şu isimler Michael Moore, George W. Bush, Ben Affleck, Stevie Wonder, James Baker III, Richard Gephardt, Tom Daschle, Al Gore, Condoleezza Rice, Donald Rumsfeld, Saddam Hussein, George Bush, Ricky Martin, Byron Dorgan ve Osama bin Laden yer almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle