Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Fellini-Satyricon – The Degenerates – Satyricon 1969 Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

593 views

Fellini-Satyricon – The Degenerates – Satyricon 1969 Seyret

Başrollerinde Hiram Keller ve Martin Potter’ın oynamış olduğu Satyricon izle adlı filmin, yönetmenliğini “Varyete Işıkları”, “Beyaz Şeyh”, “Aylaklar”, “Sonsuz Sokaklar”, “Kalpazanlar Çetesi”, “Cabiria’nın Geceleri”, “Tatlı Hayat”, “Sekiz Buçuk”, “Ruhların Giulietta’sı”, “Roma’da Aşk Başka”, “Amercord”, “Kazanova”, “Orkestra Provası”, “Kadınlar Kenti”, “Ve Gemi Gidiyor”, “Ginger ve Fred”, “Intervista” ve “Ay’ın Sesi” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Federico Fellini üstlenmiştir. Senaryosu Bernardino Zapponi ve Federico Fellini ikilisi tarafından ele alınan The Degenerates, Romalı çağdaş yazar Petronius’un aynı adlı eserinden uyarlanmıştır. 2 saat 8 dakika süresi olan dram, fantastik ve tarih türündeki Fellini-Satyricon adlı film, Hristiyanlık öncesi Roma’da eşcinsel bir çiftin maceralarını ve o dönemki zevki sefahat düşkünü insanların gündelik yaşamlarını ele almaktadır.

1969 İtalya yapımı olan Satyricon adlı film, o dönem birçok festivalde yarışıp toplamda 5 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 3 milyon dolar olan The Degenerates adlı filmin, yapımcılık görevini Alberto Grimaldi üstlenmiş, müziklerini ise Tod Dockstader, İlhan Mimaroğlu, Nino Rota ve Andrew Rudin dörtlüsü ele almıştır. IMDb’si 6,9 olan Satyricon adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu iismler Martin Potter (Encolpio), Hiram Keller (Ascilto), Max Born (Gitone), Salvo Randone (Eumolpo), Mario Romagnoli (Trimalcione), Magali Noel (Fortunata) ve Capucine (Trifena) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum Yap



Benzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle