Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Felt 2017 Filmi Full HD İzle

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

2.112 views

Felt 2017 Filmi Full HD İzle

Başrollerinde Russell Crowe ve Liam Neeson’un oynamış olduğu Felt 2017 izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “JFK Suikasti” ve “Concussion” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı deneyimli sinemacı Peter Landesman olmuştur. 2017 ABD yapımı olan Felt adlı film, 1974 yılında Watergate skandalını ortalığa sermek için gazetecilerle işbirliği içerisine giren FBI özel ajan Bürosu Müdür Yardımcısı Mark Felt’in, gerçek yaşam hikayesini ve o dönem ki yaşanan olayları ele almaktadır.

Biyografi, dram, tarih ve gerilim türündeki Felt adlı filmin, yapımcılık görevini Tom Hanks, Marc Butan, Ridley Scott, Giannina Facio-Scott, Peter Landesman ve Jay Roach üstlenmiştir. Başarılı yönetmen Peter Landesman’ın 3. uzun metrajlı sinema filmi olan Felt’de, şu isimler Russell Crowe, Liam Neeson (Mark Felt), Diane Lane (Audrey Felt), Jason Bateman (Charlie Bates) ve Maika Monroe ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri