Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Firefox 1980 Full HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.074 views

Firefox 1980 Full HD İzle

Başrollerini Freddie Jones ve David Huffman’ın paylaşmış olduğu Firefox izle adlı filmin, yönetmenliğini “Ölümün Sesi”, “Kasabadaki Yabancı”, “İkinci Bahar”, Kanunsuz Josey Wales”, “Branco Billy”, “Bar Adamı”, “Ani Vuruş”, “Pale Rider”, “Bird”, “Çaylak”, “Affedilmeyen”, “Kusursuz Dünya”, “Mutlak Güç”, “İyi ve Kötü’nün Bahçesinde Bir Geceyarısı”, “Gerçek Suç”, “Gizemli Nehir”, “Milyonluk Bebek”, “Iwo Jima’dan Mektuplar”, “Sahtekar”, “Gran Torino”, “Öteki Dünya”, “Jersey’li Çocuklar” ve “Keskin Nişancı” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı efsane isim Clint Eastwood üstlenip, ayrıca başrolde de yer almıştır. Senaryosu Alex Lasker ve Wendell Wellman ikilisi tarafından ele alınan Firefox, Craig Thomas’ın aynı adlı çeok satan romanından uyarlanmıştır. 2 saat 16 dakika süresi olan aksiyon, macera ve gerilim türündeki Firefox adlı film, Sovyetler Birliği’ne bir jet uçağının prototipini çalması için gönderilen Mitchell Grant adlı pilotun, yaşadığı olaylerı ele almaktadır.

1982 ABD yapımı olan Firefox adlı filmin, yapımcılık görevini de Clint Eastwood üstlenmiş, müziklerini ise Maurice Jarre ele alıp icra etmiştir. Bütçesi 18 milyon dolar olan Firefox adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 47 milyon dolar hasılat elde etmiştir. IMDb’si 5,9 olan Firefox adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Clint Eastwood (Mitchell Gant), Freddie Jones (kenneth Aubrey), David Huffman (Captain Buckholz), Warren Clarke (Pavel Upenskoy), Ronald Lacey (Semelovsky), Kenneth Colley (Colonel Kontarsky) ve Klaus Hawthorne (General Vladimirov) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle