Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Flying Home 2014 Online İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

823 views

Flying Home 2014 Online İzle

“Grinin Elli Tonu” filminin başarılı oyuncusu Jamie Dornan’in başrol oynadığı 2014 Belçika ve Almanya ortak yapımı Flying Home Türkçe dublaj izle filmi ile karşınızdayız. “Crazy Love ” ve “Iedereen beroemd!” filmlerinden tanıdığımız Belçikalı sinemacı Dominique Deruddere’nin senaryosunu yazıp yönetmiş olduğu Flying Home filminin galası 2 Nisan 2014 tarihinde Belçika’da yapılmıştır.

Dominique Deruddere, Ali F. Mostafa, Ludo Poppe ve Philipp G. Steffens’in yapımcılığını üstlenmiş oldukları Flying Home online izle filminin konusundan kısaca bahsedecek olursak, New York’ta genç bir finans yöneticisi olan Colin (Jamie Dornan), Barselona’da yapılmakta olan güvercin yarışlarına ilgisi olan Dubaili zengin bir şeyh (Ali Suliman) ile anlaşma sağlaması gerekmektedir. Şeyhin bu zaafını öğrenen Colin, Belçika’nın Flander kasabasında eğitim almış bir güvercin bulur ve Kasabaya doğru yola koyulur.

Güvercinin sahibi (Jos Pauwels) ile pazarlığa oturan Colin, Jos Pauwels eğitimli güvercinini satmaya yanaşmamaktadır. Kasabada dolaşmaya başlayan Colin bir taraftanda güvercini sahibinden ayırmanın yollarını aramaktadır. Colin Jos Pauwels’in çevresinde güvercini sahibinden ayırma planları yaparken, güvercin sahibinin genç ve güzel torunuyla tanışır ve aşık olur. Colin’in düştüğü ikilem Flying Home filminde bizlere anlatılmaktadır.

6,2 IMDb puanlı romantik türündeki Flying Home filminin oyuncu kadrosunda Jamie Dornan (Colin), Anthony Head (Colin’s Father), Charlotte De Bruyne (Isabelle Pauwels), Numan Acar (Karadeniz), Max Pirkis (Jason) ve Ali Suliman (Sheikh) yer almaktadır. 1 saat 35 dakikalık Flying Home filmini sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle