Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Forrester’ı Bulmak – Finding Forrester Türkçe Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

568 views

Forrester’ı Bulmak – Finding Forrester Türkçe Seyret

Başrollerinde Sean Connery, Matt Damon ve Rob Brown’ın oynamış olduğu Forrester’ı Bulmak izle adlı filmin, yönetmenliğini “Mala Noche”, “Benim Güzel Idaho’m”, “Sonsuz İhtiras”, “Can Dostum”, “Sapık”, “Gerry”, “Fil”, “Son Günler”, “Milk”, “Restless”, “Kayıp Umutlar” ve “The Sea Of Trees” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı usta sinemacı Gust Van Sant üstlenmiştir. Senaryosu Mike Rich tarafından kaleme alınan Finding Forrester, başından geçen kötü olaylardan ötürü kendini yıllarca kapalı kapılar ardına saklayan William Forrester adlı ünlü yazarın, kendinden bir hayli küçük bir çocukla kurmuş olduğu dostluk öyküsü ele alınmaktadır.

2000 ABD yapımı olan Forrester’ı Bulmak adlı film, o dönem birçok festivalde boy gösterip toplamda 5 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 43 milyon dolar olan Finding Forrester adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 80 milyon dolar hasılat elde etmiştir. 2 saat 16 dakika süresi olan dram türündeki Forrester’ı Bulmak adlı filmin, yapımcılık görevini Sean Connery, Laurence Mark ve Rhonda Tollefson üstlenmiştir. IMDb’si 7,3 olan Forrester’ı Bulmak adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Sean Connery (William Forrester), Matt Damon (Steven Sanderson), Rob Brown (Jamal Wallace), F. Murray Abraham (Prof. Robert Crawford), Anna Paquin (Claire Spence), Busta Rhymes (Terrell Wallace) ve April Grace (Ms. Joyce) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle