Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Satıcı – The Salesman 2016 İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

11.098 views

Satıcı – The Salesman 2016 İzle
720p

Başrollerinde Shahab Hosseini ve Taraneh Alidosti’nin oynamış olduğu Satıcı izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Raghs Dar Ghobar”, “Shah-re Ziba”, “Chaharshanbe-soori”, “Elly Hakkında”, “Bir Ayrılık” ve “Geçmiş” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İranlı usta sinemacı Asghar Farhadi olmuştur.

2016 İran ve Fransa ortak yapımı olan dram türündeki The Salesman adlı film, mutlulukları günden güne bir batağın içine saplanan genç bir çiftin, yaşadıklarını konu edinmektedir..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle