Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Frank And Cindy 2015 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

729 views

Frank And Cindy 2015 İzle

Galasını 2015 Los Angeles Film Festivali’nde yapan Frank And Cindy izle adlı eserin, yönetmenliğini Amerikalı genç sinemacı G.J. Echternkamp üstlenmiştir. Senaryosu Alex Holdridge ve G.J. Echternkamp ikilisi tarafından kaleme alınan Frank and Cindy, genç yönetmenimizin gerçek aile yaşantısını ele alıp, konu edinmektedir.

Yapımcılığını Bill Perkins, Scott McNairy, John Pierce ve Bic Tran’ın üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Mac Quayle ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,5 olan Fran And Cindy adlı filmin, süresi ise 1 saat 41 dakikadır. Genç yönetmen G.J. Echternkamp’ın oyuncu tercihleri şu isimler Rene Russo (Cindy), Oliver Platt (Frank), Johnny Simmons (GJ), Jane Levy (Kate), Marc Moran (Gilbert), Jessica Garrison (Lizzie) ve Claire Titelman (Claire) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle