Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Freddy’s Dead: The Final Nightmare – Elm Sokağında Kabus 6: Son Kabus Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

486 views

Freddy’s Dead: The Final Nightmare – Elm Sokağında Kabus 6: Son Kabus Seyret

Başrollerini Robert Englund, Lisa Zane ve Johnny Depp’in paylaşmış olduğu Elm Sokağında Kabus 6: Son Kabus izle adlı filmin, yönetmenliğini “Ghost In The Machine”, “Tank Girl” ve “On The Farm” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı usta sinemacı Rachel Talalay üstlenmiştir. Senaryosu Michael De Luca tarafından kaleme alınan Freddy’s Dead: The Final Nightmare, geceleri birçok insanın rüyasına girip onları öldüren Freddy Krueger adlı ana karakterin, yaptığı katliamlar ve onu etkisiz hale getirmek için mücadele eden bir grup insanın, yaşadıklarını ele almaktadır.

1991 ABD yapımı olan Elm Sokağında Kabus 6: Son Kabus adlı filmin, yapımcılık görevini Robert Shaye ve Aron Warner üstlenmiş, müziklerini ise Brian May ele alıp icra etmiştir. Bütçesi 11 miyon dolar olan Freddy’s Dead: The Final Nightmare adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 35 milyon dolar hasılat elde etmiştir. IMDb’si 4,9, süresi ise 1 saat 29 dakika olan komedi, gerilim ve korku türündeki Elm Sokağında Kabus 6: Son Kabus adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Robert Englund (Freddy Krueger), Lisa Zane (Maggie Burroughs), Johnny Depp (Guy on TV), Shon Greenblatt (John Doe), Lezlie Deane (Tracy), Ricky Dean Logan (Carlos), Breckin Meyer (Spencer) ve Yaphet Kotto (Doc) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle