Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Full Metal Jacket Türkçe Dublaj HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

694 views

Full Metal Jacket Türkçe Dublaj HD İzle

Değerli takipçilerimiz bu sefer sizlere, IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 88. sırada yer edinen Full Metal Jacket izle adlı kült filmi beğeninize sunmaktayız. 1987 ABD ve İngiltere ortak yapımı olan Full Metal Jacket adlı eserin, yönetmenliğini “Korku ve İstek”, “Zafer Yolları”, “Spartaküs”, “2001: Uzay Yolu Macerası”, “Otomatik Portakal”, “Cinnet” ve “Gözü Tamamen Kapalı” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Stanley Kubrick üstlenmiştir. Senaryosu Michael Herr, Gustav Hasford ve Stanley Kubrick üçlüsü tarafından kaleme alınan Full Metal Jacket, Gustav Hasford’un ‘The Short-Timers’ adlı romanından uyarlanmıştır. 1 saat 56 dakika süresi olan dram ve savaş türündeki Full Metal Jacket adlı film, Vietnam Savaşı öncesi Amerikan ordusunun eğitimleri ve Vietnam Savaşı sırasında Amerikan ordusundaki askerlerin başından geçen olağan olayları ele almaktadır.

IMDb’si 8,3 olan Full Metal Jacket adlı film, o dönem birçok etkinliğe katılarak toplamda 7 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 30 milyon dolar yapım, o dönem gişede yaklaşık 47 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılığını da usta isim Stanley Kubrick’in üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Vivian Kubrick ele alıp icra etmiştir. Usta yönetmen Stanley Kubrick’in oyuncu tercihleri şu isimler Matthew Modine (Pvt. J.T. ‘Joker’ Davis), Adam Baldwin (Animal Mother), Vincent D’Onofrio (Pvt. Leonard ‘Gomer Pyle’ Lawrence), R. Lee Ermay (Gny. Sgt. Hartman), Dorian Harewood (Eightball), Kevyn Major Howard (Rafterman) ve Arliss Howard (Pvt. Cowboy) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle