Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Fury – Hiddet Türkçe Dublajlı İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.881 views

Fury – Hiddet Türkçe Dublajlı İzle

2. dünya savaşı zamanında geçen hikaye de 5 Amerikan askeri 300 nazi askeri arasında kalır ve amansız bir mücadele başlar. Çavuş Wandaddy (Brad Pitt) komutasındaki diğer askerlerle birlikte resmen imkansızı başarmaya çalışır ve bu meşakkatli durumdan kurtulmaya çalışır. Çok az cephaneleri olmasına rağmen fevkalade bir savunma ve kimi zamanlar saldırı yaparlar. Bu zor durumdan kurtulup kurtulamayacaklarını Fury Hiddet filmini izleyereek siz karar verin.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle