Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Gassal 2015 Filmi Full İzle

    Genişlet


Yorum yapılmamış

1.882 views

Gassal 2015 Filmi Full İzle

Ülkemizde vizyona 18 Aralık 2015’te girecek olan Gassal izle adlı filmin, yönetmenliğini ve senaristliğini Alper Kıvılcım üstlenmiştir. Genç sinemacı Alper Kıvılcım’ın 2. uzun metrajlı sinema filmi olan Gassal, rutin bir yaşamı varken bir süre sonra işsiz kalıp, hayatına bir gasilhanede işe başlayarak kabusa döndüren genç bir adamın öyküsü ele alınıp, bizlere sunuluyor. Neyse konuyu daha fazla deşmeden şimdi de diğer detaylara değinelim.

Korku ve gerilim türündeki Gassal adlı eserin yapımcılık görevini Serdar Çelik üstlenmiştir. Başarılı genç yönetmen Alper Kıvılcım’ın oyuncu seçimleri şu isimler Ayhan Eroğlu (Abbas), Nilay Olcay (Akay), Mustafa Çelik (Muhtar), Muratcan Başaran (Özcan), Hatice Yıldız (Anne) ve Alican Çokoğur (Ahmet Cevher) olmuştur.

IMDb’si, süresi ve bütçesi şu an belirsiz olan Gassal adlı eser ile ilgili daha farklı detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri