Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Geç Gelen Gençlik – Youth Without Youth Türkçe İzle

    GenişletIMDB:

Yorum yapılmamış

2.095 views

Geç Gelen Gençlik – Youth Without Youth Türkçe İzle
720p

Başrollerinde Tim Roth, Alexandra Maria Lara ve Matt Damon’ın oynamış olduğu Geç Gelen Gençlik 2007 izle adlı filmin, yönetmenliğini “The Bellboy And The Playgirls”, “The Terror”, “Dementia 13”, “Finian’s Rainbow”, “Buhranlı Günler”, “Baba / Serisi”, “Konuşma”, “Kıyamet”, “Yürekten Biri”, “Sokaktakiler”, “Siyam Balığı”, “Gangsterler Kulübü”, “Dracula”, “Yagmurcu”, “Tetro”, “Twist” ve “Distant Vision” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Francis Ford Coppola üstlenmiştir. Senaryosu da aynı isim tarafından ele alınan Youth Without Youth, Mircea Eliade’nın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 2 saat 4 dakika süresi olan komedi, dram, fantastik, tarih, gizem, romantik, gerilim, savaş ve bilim kurgu türündeki Geç Gelen Gençlik adlı film, Romen dilbilimci Dominic Matei’nin, Romanya, İsviçre, Malta, Hindistan ve hastanelerde geçen 30 yılını ele almaktadır.

2007 ABD, Almanya, Fransa, İtalya ve Romanya ortak yapımı olan Youth Without Youth adlı film, o dönem birçok festivalde yer alıp 1 değerli ödüle layık görülmüştür. Bütçesi 5 milyon dolar olan Geç Gelen Gençlik adlı filmin, yapımcılık görevini Francis Ford Coppola üstlenmiş, müziklerini ise Osvaldo Golijov ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,3 olan Geç Gelen Gençlik adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Tim Roth (Dominic Matei), Matt Damon (Life Magazine Reporter), Alexandra Maria Lara (Veronica / Laura), Bruno Ganz (Prof. Roman Stanciulescu), Marcel Iures (Prof. Giuseppe Tucci), Alexandra Pirici (Woman in Room 6) ve Adrian Pintea (Pandit) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi